V četrtek, 15. 9. 2025, smo na naši fakulteti izvedli Posvet visokošolskih učiteljev in strokovnih sodelavcev UP FM. Dogodek je bil namenjen izmenjavi strokovnih izkušenj, predstavitvi dobrih praks ter razpravi o izzivih, s katerimi se soočamo v visokošolskem prostoru.
Na posvetu smo si zastavili nove cilje za novo študijsko leto, ki je tik pred vrati. Poseben poudarek smo namenili dvigu kakovosti pedagoškega procesa, še tesnejšemu sodelovanju s študenti ter krepitvi raziskovalnega in strokovnega dela. Med prioritetami izpostavljamo tudi večjo mednarodno povezanost, vključevanje sodobnih tehnologij v učni proces ter skrb za razvoj kompetenc, ki študentom omogočajo uspešen prehod v prakso.
