Teden trajnosti na UP FM v znamenju povezovanja, izobraževanja in trajnostnih pobud
Na UP Fakulteti za management je v tednu med 20. in 24. aprilom, ob dnevu Zemlje potekal Teden trajnosti, v okviru katerega smo pripravili različne aktivnosti za spodbujanje trajnostnega razmišljanja in odgovornega ravnanja. Študenti in zaposleni so skozi ves teden aktivno sodelovali pri dogodkih, ki so poudarjali pomen trajnostnega načina življenja ter skupnega prispevka k bolj zeleni prihodnosti.